Author: a***9
Date:
Review: Nice wig Value for money: Good Hair Softness: really soft True to length: yea
Màu sắc: Natural Black
Price: 195.500₫
Original Price: 230.000₫
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Natural Black |
| Type | Pixie Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Wigs Design | Pixie Cut Wigs |
| Human Hair Origin | Brazilian Hair |
| Curl | Straight Hair |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 60% |
| Material Details | Human Hair, High Temperature Fibre |
| Trọng lượng tịnh | 70 g |
| Chiều dài | 15.24 cm |
| Đầu | 57.15 cm |
| SKU | sb260108144912525077766 |
Author: a***9
Date:
Review: Nice wig Value for money: Good Hair Softness: really soft True to length: yea
Màu sắc: Natural Black
Author: 2***5
Date:
Review: had to style it
Màu sắc: Natural Black
Author: a***6
Date:
Review: my mom loved it :3 and it looked good but texture is perfect
Màu sắc: Natural Black
Author: b***y
Date:
Review: Value for money: Value for price. I'll have to colour it a bit to my preference Hair Softness: Very soft Comfortable to wear: Very comfortable True to length: Length is good Easy to wear: Easy to wear and comes with a wig cap
Màu sắc: Natural Black
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm